Aktualności

Spółka otwiera nową jakość w dystrybucji oleju napędowego ON, oleju napędowego grzewczego Ekoterm Plus, oleju napędowego grzewczego LOTOS Red, produktów smarnych, płynów eksploatacyjnych, opon i zbiorników naziemnych.

Łączy w sobie wysokie kompetencje Właściciela, Pracowników, wieloletnie doświadczenie branżowe, nowatorskie rozwiązania w obsłudze Klienta oraz Polski Kapitał.

Właściciel Spółki Marek Lis pokłada nadzieję, że szerokie grono Klientów doceni i wybierze ofertę właśnie FLOTLIS, a świadczona jakość będzie skłaniała do kontynuowania współpracy przez kolejne lata.

Jesteśmy otwarci na wdrożenie rozwiązań dla Klientów, które usprawnią procesy i zautomatyzują czynności które dziś angażują niepotrzebnie czas pracowników. Dla Nas to są wyzwania, na których będziemy budowali przyszłość.

Dla Klienta planujemy wdrożyć systemy obsługi, które będą wspomagały Ich procesy decyzyjne, optymalizację zakupu produktów, a wszystko po to by osiągnięte korzyści  (obniżenie kosztów) dostrzegł przede wszystkim Klient.

Uważamy, że Spółka ma dobre perspektywy na przyszłość szczególnie w świetle coraz bardziej zaostrzających się przepisów prawa w zakresie obrotu paliwami, jak i jego transportu, gdyż transparentność oraz przejrzystość wobec prawa są u podstaw tworzenia tej Spółki.